چرا به وکیل ثبت شرکت در ترکیه نیاز داریم؟

چرا به وکیل ثبت شرکت در ترکیه نیاز داریم؟ چرا به وکیل ثبت شرکت در ترکیه نیاز داریم؟ چرا به وکیل ثبت شرکت در ترکیه نیاز داریم؟

 در سال های اخیر ایرانی های زیادی کشور ترکیه را به عنوان محل تجارت و زندگی خود انتخاب کرده اند. در میان افرادی وجود داشتند به دلیل اطلاعات کمی که در زمینه ثبت شرکت و گرفتن اقامت در ترکیه داشتند، دچار مشکلات فراوانی شده و گاهی مجبور شدند به ایران بازگردند و سرمایه خود را نیز از دست داده اند. در حقیقت بزرگ ترین مشکل این افراد عدم مراجعه به یک منبع آگاه از جمله وکیل ثبت شرکت در ترکیه بوده است. گاهی این افراد وقتی با مشکل مواجه شدند به سراغ یک وکیل مجرب رفتند، ولی دیگر کار از کار گذشته بود و توفیق چندانی به دست نیاوردند.

ثبت شرکت در ترکیه مثل سایر کشور ها از جمله ایران قوانین خاص خودش را دارد و مراحل مختلفی باید طی شود که عدم انجام هر کدام از این مراحل باعث ایجاد مشکلات زیادی می شود‌.

برای این که مشکلی در طی انجام مراحل ثبت شرکت پیش نیاد، بهترین راه استفاده از  وکیل ثبت شرکت در ترکیه است.
استفاده از وکیل ثبت شرکت در ترکیه می تواند کمک قابل توجهی در سریع تر و درست انجام دادن کارها باشد.
زیرا ثبت شرکت در ترکیه، نیاز جدی  به  هم فکری  و  مشاوره  و  انتخاب روش  صحیح   دارد.
البته در انتخاب وکیل ثبت شرکت در ترکیه باید توجه زیادی صورت بگیرد و بهتر است به هر وکیل و شرکتی اعتماد نکنید زیرا در این زمینه کلاهبرداری هایی نیز صورت گرفته و مشکلات زیادی برای برخی از ایرانیان در ثبت شرکت به وجود آمده و گاهی حتی سرمایه ی آن ها از دست رفته است‌.

پس درست ترین کار انتخاب یک شرکت و وکیل موثق و قابل اعتماد برای انجام این کار است.
اگر بخواهیم به مزایای استفاده از وکیل ثبت شرکت در ترکیه اشاره کنیم اولین و مهم ترین مورد این است که کلیه امور توسط وکیل و شرکتی که کار را به آن ها محول کرده اید انجام می شود.

وکیل مدارك ثبت شركت و حسابداری را تکمیل کرده و  امور  مربوط به  دفترخانه جهت ثبت شركت را انجام می دهد.

هم چنین از دیگر کارهایی که وکیل ثبت شرکت در ترکیه انجام می دهد،  دادن مشاوره های تخصصی و ضروری به شما در زمینه ثبت شركت در ترکیه است‌

همچنین وقتی کار ثبت شرکت خود را به جایی مطمن و معتبر می سپارید، آن ها نیز یک وکیل ثبت شرکت در ترکیه  که بسیار مجرب و کار بلد است در اختیار شما می گذارند‌.
در واقع مراجعه به یک شرکت معتبر و انتخاب وکیل مجرب در  انجام امور  مربوط به  اداره مالیات، اتاق بازرگانی، ثبت روزنامه رسمی، امور   مربوط به  اداره ثبت احوال به شما کمک شایانی می کند و شما دیگر نگران طی مراحل مختلف این کار و مشکلات احتمالی شان نیستید و با کمک یک وکیل ثبت شرکت در ترکیه صاحب کسب و کار در این کشور می شوید.

 

علاوه بر موارد ذکر شده، یکی دلایل اصلی نیاز به وکیل ثبت شرکت در ترکیه ،  قوانین موجود در این کشور  است.  یکی از قوانین ثبت شرکت در ترکیه این است که باید یک چهارم سرمایه ی تاسیس شرکت را به حساب یک بانک در ترکیه واریز کنید. اگر با ثبت شرکت شما موافقت شود و مشکلی پیش نیاد شما می توانید این پول را برداشت کنید ولی در صورت به وجود آمدن مشکل یا انصراف شما از ادامه ی مسیر ، اقدام برای بازگشت مبلغ واریز شده، خود یک پرونده ی حقوقی است. که هزینه های زیادی برای بازپس گیری پولتان باید صرف وکیل کنید.
اما اگر از ابتدا توسط یک وکیل ثبت شرکت در ترکیه کارها را پیش ببرید، به مشکل بر نخواهید خورد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

© 2018 تمامی حقوق وبسایت متعلق به ترکیه پرتال می باشد